Regulamin

 1. Przyjmowanie gości odbywa się od godziny 16:00, opuszczanie obiektu do godziny 10:00.
 2. Na terenie ośrodka obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do 6.00 oraz należytego porządku.
 3. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku należy zgłaszać na bieżąco.
 4. Warunkiem rezerwacji jest wpłata 30% zaliczki w ciągu 3 dni od momentu rezerwacji. Pozostałą kwotę należy wpłacić na miejscu w dniu przyjazdu. W przypadku rezygnacji z rezerwacji zaliczka nie podlega zwrotowi.
 5. Cena pobytu nie uwzględnia opłaty miejscowej, która w sezonie 2017 wynosi 3,00 zł za osobę/dobę. W/w opłata pobierana jest przy zakwaterowaniu, następnie przekazywana Gminie Ustka.
 6. W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu nie zwracamy należności za utracone świadczenia.
 7. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i środki pieniężne, dlatego należy zachować należytą staranność związaną z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
 8. Osoby nie będące klientami Pólnoc mogą przebywać na terenie obiektu wyłącznie do godziny 23:00.
 9. Parkowanie wyłącznie na wyznaczonych miejscach parkingowych. Parking jest bezpłatny. Do jednego domku przysługuje jedno miejsce parkingowe. Właściciel kolejnego samochodu przypadającego na jeden domek musi poinformować wcześniej właściciela obiektu Północ.
 10. Pobyt dzieci i młodzieży do lat 18 w obiekcie Północ dozwolone jest jedynie pod opieką osób dorosłych.
 11. Dzieci mogą przebywać na placu zabaw pod opieką dorosłych.
 12. "Północ" nie odpowiada za niedogodności spowodowane z przyczyn od niego niezależnych np. przerwy w dostawie prądu czy wody itp.
 13. Zabrania się korzystania w domkach z własnych urządzeń elektrycznych, butli gazowych, rozpalania grilla poza miejscem wyznaczonym, używania środków pirotechnicznych, lampionów szczęścia, petard itp. W przypadku nie zastosowania się do powyższego zakazu naliczana jest dodatkowa opłata wysokości 350 zł.
 14. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, w przypadku stwierdzenia przez gospodarza ośrodka niedostosowania się do zakazu palenia w domkach, naliczana jest dodatkowa opłata wysokości 200 zł.
 15. Nie akceptujemy zwierząt.
polityka prywatności
INFOCITY